odzież reklamowa

Odzież
reklamowa

nadruki

nadruki
 

odziez ochronna

Odzież
ochronna

ochrona nóg

Ochrona
nóg

rękawice

Rękawice
 

ochrona osobista

Ochrona
osobista

higiena

Higiena
 

Aktualności

Jesteśmy online!

Jesteśmy online!

W miarę rozwoju firmy, jak i nieustannie rosnącego ruchu w sieci, wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. W związku z powyższym, ruchomiliśmy serwis internetowy w nowej odsłonie, zawierający funkcjonalności ulatwiające odnalezienie się w świecie produktów BHP. 

W zakładce "Oferta" odnajdą Państwo nasze produkty, które aktualnie posiadamy w sprzedaży. Jednocześnie zaznaczamy, że jeśli nie znajdą Państwo poszukiwanego towaru na stronie internetowej, warto skontaktować się z nami bezpośrednio. Nasz serwis ukazuje jedynie najbardziej standardowe produkty, jakimi handlujemy. Dodatkowo, w celu uzyskania informacji, takich jak cena czy dostępna rozmiarówka, prosimy o kontakt telefoniczny badz mailowy. Nasze oferty przygotowane są zawsze pod kątem indywidualnych potrzeb klienta.

Sekcja "Aktualności" zawiera wpisy dotyczące nowinek ze świata BHP, jak i informacje bieżące na temat firmy VEDA-5. Warto tam zagladać, gdyż informowac będziemy o trwających promocjach, zmianach przepisów prawa z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także aktualnych ofertach pracy w naszym przedsiebiorstwie.

Jeśli w trakcie korzystania z serwisu natrafisz na jakiekolwiek nieprawidłowosci, wyślij nam maila ze stosowną informacja. W trosce o komfort uzytkowników, wszelkie uwagi bądą dla nas bardzo cenne. 

Zespół VEDA-5